Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Hana: https://www.facebook.com/hana.miftariii ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

Hana (ID 15007) - Shoqerore - Kosova / Prishtina

     
Emri (pseodonimi)Hana
Datelindja 1977-03-XX
HoroskopiPeshk
Gjiniafemer
kerkon lidhjeShoqerore
Vendbanimi momental Kosova / Prishtina
www-faqehttps://www.facebook.com/hana.miftariii
Vendi i lindjesPrishtine
Numri i telefonit045-...-...
StatusiSingle
Gjatsia166cm
Pesha66kg
Ngjyra e flokveblond
Ngjyra e syvetjere
Etniciteti (pamja)e bardhe
Duhanijo-duhangji
Alkoolinganjehere
ShkollimiStudime
Pershkrimi im

https://www.facebook.com/hana.miftariii


Mosha e kerkuar14 - 60
Gjatesia e kerkuar 127cm - 213cm
Pesha e kerkuar 36kg - 136kg
Data e regjistrimit2013-05-16
Hyrja e fundit2013-05-16

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 1189 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 0 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail nuk eshte konfirmuar!

Antaret online: 0, Mysafiret online: 52
Processing time: 0.0226562 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de