Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Elvana: Please only people who live in the uk ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

Elvana (ID 14820) - Shoqerore - Britania e madhe / Londer

     
Emri (pseodonimi)Elvana
Datelindja 1989-03-XX
HoroskopiPeshk
Gjiniafemer
kerkon lidhjeShoqerore
Vendbanimi momental Britania e madhe / Londer
StatusiSingle
Femijeasnje
Gjatsia157cm
Pesha54kg
Ngjyra e flokvee zeze
Ngjyra e syveTe zije
Etniciteti (pamja)Latino/Latina
Duhaninganjehere pije duhan
Alkoolinganjehere
ShkollimiStudime
HobbyMuzika
Pershkrimi im

Please only people who live in the uk


kerkojmashkull
Pamja e kerkuarLatino/Latina
Mosha e kerkuar25 - 29
Gjatesia e kerkuar 127cm - 213cm
Pesha e kerkuar 36kg - 136kg
Data e regjistrimit2013-03-27
Hyrja e fundit2013-03-27

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 666 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 3 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail mund te jet i pa vlefshem!

Antaret online: 1, Mysafiret online: 64
Processing time: 0.0247951 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de