Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


xona: jam  bionde  dua te lidhem  me meshkuj  per  sex  veten ne treshe apo  ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

xona (ID 10303) - Shoqerore - Kosova / Ferizaj

     
Emri (pseodonimi)xona
Datelindja 1978-03-XX
HoroskopiPeshk
Gjiniafemer
kerkon lidhjeShoqerore
Vendbanimi momental Kosova / Ferizaj
www-faqehttp://takime.de
Vendi i lindjesferizaj
Numri i telefonitxxxxxx
Qyteti i afertferizaj
Statusimartuar
Femije3
Gjatsia168cm
Pesha61kg
Ngjyra e flokveblond
Ngjyra e syvete gjelbert
Etniciteti (pamja)e bardhe
ReligjioniMusliman
Duhanijo-duhangji
AlkooliAnti-Alkoolik-e
ShkollimiShkollen e mesme/gjimnaz
Profesionipunoj
Hobbyveq sexin
Pershkrimi im

jam bionde dua te lidhem me meshkuj per sex veten ne treshe apo qift ne prani te dashurit tim ok


kerkojmashkull
Pamja e kerkuare perzire
Religjioni i kerkuarTjeter
Mosha e kerkuar14 - 60
Gjatesia e kerkuar 127cm - 213cm
Pesha e kerkuar 36kg - 136kg
Data e regjistrimit2010-12-23
Hyrja e fundit2010-12-23

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 6926 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 4 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail mund te jet i pa vlefshem!

Antaret online: 1, Mysafiret online: 55
Processing time: 0.0240939 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de