Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


cima: jam nga prishtina jam i gjat 177cm me 75kg pak sa zeshkan   kerkj nje  ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

cima (ID 10105) - Serioze (martesore) - Kosova / Prishtina

     
Emri (pseodonimi)cima
Datelindja 1968-08-XX
HoroskopiLuan
Gjiniamashkull
kerkon lidhjeSerioze (martesore)
Vendbanimi momental Kosova / Prishtina
www-faqehttp://www.takime.de
Vendi i lindjesPrishtinė
Numri i telefonitasnjo
Qyteti i afertFerizaj
StatusiSingle
Femijeasnje
Gjatsia178cm
Pesha75kg
Ngjyra e flokveNgjyre kafe
Ngjyra e syvete kafte
Etniciteti (pamja)e bardhe
ReligjioniMusliman
DuhaniDuhangji i/e rregullt
AlkooliAnti-Alkoolik-e
ShkollimiShkolle profesionale
Profesionipuntor shendetsor
Hobbynoti
Pershkrimi im

jam nga prishtina jam i gjat 177cm me 75kg pak sa zeshkan
kerkj nje femer per lidheje serioze sprish pune edhe nese ka pas fejes martes


kerkojfemer
Pamja e kerkuare bardhe
Religjioni i kerkuarMusliman
Mosha e kerkuar31 - 37
Gjatesia e kerkuar 160cm - 213cm
Pesha e kerkuar 36kg - 136kg
Data e regjistrimit2010-11-20
Hyrja e fundit2010-11-20

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 1083 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 0 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail nuk eshte konfirmuar!

Antaret online: 0, Mysafiret online: 50
Processing time: 0.0269620 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de