Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


edi: kerkoj ni femer per shoqrim sekret ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

edi (ID 10037) - Shoqerore - Kosova / Prishtina

     
Emri (pseodonimi)edi
Datelindja 1967-05-XX
HoroskopiDem
Gjiniamashkull
kerkon lidhjeShoqerore
Vendbanimi momental Kosova / Prishtina
www-faqehttp://www.takime.de
Vendi i lindjesprishtin
Numri i telefonitma von
Qyteti i afertska rendsi
Statusimartuar
Gjatsia183cm
Pesha89kg
Duhaninganjehere pije duhan
Alkoolinganjehere
ShkollimiShkollen e mesme/gjimnaz
Profesionipuntor
Hobbyshetitja
Pershkrimi im

kerkoj ni femer per shoqrim sekret


kerkojfemer
Pamja e kerkuartjeter
Mosha e kerkuar25 - 50
Gjatesia e kerkuar 157cm - 188cm
Pesha e kerkuar 50kg - 82kg
Data e regjistrimit2010-11-09
Hyrja e fundit2013-10-19

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 852 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 0 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail nuk eshte konfirmuar!

Antaret online: 0, Mysafiret online: 61
Processing time: 0.0212438 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de