Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


izigjet: dua ta jetoj jeten me personin qe i ka tiparet e mia dhe flet gjuhen t ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

izigjet (ID 08687) - Serioze (martesore) - Zvicra / Frengjisht

     
Emri (pseodonimi)izigjet
Datelindja 1975-05-XX
HoroskopiDem
Gjiniamashkull
kerkon lidhjeSerioze (martesore)
Vendbanimi momental Zvicra / Frengjisht
Vendi i lindjespeje
Numri i telefonit076 236 84 00
Qyteti i afertfribourg
Statusindare
Femijeasnje
Gjatsia171cm
Pesha82kg
Ngjyra e flokveNgjyre kafe
Ngjyra e syvete perhimt
Etniciteti (pamja)Latino/Latina
ReligjioniMusliman
Duhaninganjehere pije duhan
Alkoolinganjehere
ShkollimiShkolle profesionale
Profesionishef ne prodhim
Hobbyshetitjet dhe muzika
Pershkrimi im

dua ta jetoj jeten me personin qe i ka tiparet e mia dhe flet gjuhen time


kerkojfemer
Pamja e kerkuarLatino/Latina
Religjioni i kerkuarMusliman
Mosha e kerkuar18 - 33
Gjatesia e kerkuar 160cm - 178cm
Pesha e kerkuar 48kg - 73kg
Data e regjistrimit2010-03-17
Hyrja e fundit2010-03-17

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 6698 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 0 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail nuk eshte konfirmuar!

Antaret online: 2, Mysafiret online: 57
Processing time: 0.0259290 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de