Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


avokat: dua femra per aventura seksuale! ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

avokat (ID 07788) - One night stand - Shqiperia / Tirane, Durres

     
Emri (pseodonimi)avokat
Datelindja 1982-05-XX
HoroskopiBinjak
Gjiniamashkull
kerkon lidhjeOne night stand
Vendbanimi momental Shqiperia / Tirane, Durres
Vendi i lindjestirane
Statusimartuar
Gjatsia183cm
Pesha86kg
Ngjyra e flokvee zeze
Ngjyra e syveTe zije
Etniciteti (pamja)e bardhe
ReligjioniMusliman
Duhanijo-duhangji
Alkoolipij me endje alkool
ShkollimiStudime pas univerzitare
Profesioniavokat
Hobbysex
Pershkrimi im

dua femra per aventura seksuale!


kerkojfemer
Mosha e kerkuar14 - 30
Gjatesia e kerkuar 152cm - 183cm
Pesha e kerkuar 36kg - 82kg
Data e regjistrimit2009-10-29
Hyrja e fundit2009-10-29

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 2958 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 0 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail nuk eshte konfirmuar!

Antaret online: 0, Mysafiret online: 54
Processing time: 0.0287271 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de