Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


pashk: une kerkoj ni vais temir mekarakter per martes jetoj ne austri me Letr ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

pashk (ID 05756) - Serioze (martesore) - Austria 

     
Emri (pseodonimi)pashk
Datelindja 1981-04-XX
HoroskopiDash
Gjiniamashkull
kerkon lidhjeSerioze (martesore)
Vendbanimi momental Austria 
Vendi i lindjesgjakov
Numri i telefonit004368183134327
Qyteti i afertgraz
StatusiSingle
Femijeasnje
Gjatsia171cm
Pesha82kg
Ngjyra e flokvee zeze
Ngjyra e syvete kafte
Etniciteti (pamja)e bardhe
ReligjioniKatolik
Duhanijo-duhangji
AlkooliAnti-Alkoolik-e
ShkollimiShkollen e mesme/gjimnaz
Profesioniautomekanik
Pershkrimi im

une kerkoj ni vais temir mekarakter per martes jetoj ne austri me Letra


kerkojfemer
Pamja e kerkuare bardhe
Religjioni i kerkuarKatolik
Mosha e kerkuar18 - 29
Gjatesia e kerkuar 152cm - 178cm
Pesha e kerkuar 50kg - 89kg
Data e regjistrimit2008-11-30
Hyrja e fundit2008-11-30

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 1480 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 0 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail nuk eshte konfirmuar!

Antaret online: 0, Mysafiret online: 64
Processing time: 0.0241191 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de