Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Arsim Cima: Jam person me tė ardhura mesatare, i martuar dhe kėrkoj femėr apo grua ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

Arsim Cima (ID 05574) - Romantike - Kosova / Lindore

     
Emri (pseodonimi)Arsim Cima
Datelindja 1968-03-XX
HoroskopiPeshk
Gjiniamashkull
kerkon lidhjeRomantike
Vendbanimi momental Kosova / Lindore
www-faqehttp://www.takime.de
Vendi i lindjesPreshevė
Qyteti i afertGjilani
Statusimartuar
Femije3
Gjatsia178cm
Pesha77kg
Ngjyra e flokvee zeze
Ngjyra e syveTe zije
Etniciteti (pamja)e bardhe
ReligjioniMusliman
Duhaninganjehere pije duhan
Alkoolinganjehere
ShkollimiStudime
Profesioniinxhinjer i dipl
Hobbysporti
Pershkrimi im

Jam person me tė ardhura mesatare, i martuar dhe kėrkoj femėr apo grua qė i lejon vetes avanturė pa kurfarė obligimi, qoftė avanturė romantike apo tė njė nate dhe kuptohet, shumė diskrete.


kerkojfemer
Pamja e kerkuare bardhe
Religjioni i kerkuarTjeter
Mosha e kerkuar25 - 42
Gjatesia e kerkuar 166cm - 183cm
Pesha e kerkuar 45kg - 79kg
Data e regjistrimit2008-10-29
Hyrja e fundit2008-10-31

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 2577 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 0 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail nuk eshte konfirmuar!

Antaret online: 1, Mysafiret online: 62
Processing time: 0.0271702 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de