Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


FLORI: Kerkoj nje lidhje sekrete,por te bukur dhe me kuptim me nje femer.    ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

FLORI (ID 04851) - Romantike - Shqiperia / Shkodra, Ulcin

     
Emri (pseodonimi)FLORI
Datelindja 1974-05-XX
HoroskopiDem
Gjiniamashkull
kerkon lidhjeRomantike
Vendbanimi momental Shqiperia / Shkodra, Ulcin
www-faqehttp://www.takime.de
Vendi i lindjesAlbania
Numri i telefonit99999999999999
Qyteti i afert?
Statusimartuar
Femije2
Gjatsia178cm
Pesha77kg
Ngjyra e flokvee zeze
Ngjyra e syvete kafte
Etniciteti (pamja)e bardhe
ReligjioniKatolik
Duhanijo-duhangji
Alkoolinganjehere
ShkollimiShkollen e mesme/gjimnaz
ProfesioniAdministrator
HobbyShoqeria
Pershkrimi im

Kerkoj nje lidhje sekrete,por te bukur dhe me kuptim me nje femer.


kerkojfemer
Pamja e kerkuare bardhe
Religjioni i kerkuarTjeter
Mosha e kerkuar25 - 33
Gjatesia e kerkuar 160cm - 175cm
Pesha e kerkuar 36kg - 70kg
Data e regjistrimit2008-03-20
Hyrja e fundit2008-03-20

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 3308 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 0 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail nuk eshte konfirmuar!

Antaret online: 1, Mysafiret online: 65
Processing time: 0.0185211 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de