Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


dashnori: Kam shum deshir te kam takime dhe njoftime me femra te bukra dhe ne qo ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

dashnori (ID 02953) - Shoqerore - Suedia 

     
Emri (pseodonimi)dashnori
Datelindja 1967-08-XX
HoroskopiVirgjireshe
Gjiniamashkull
kerkon lidhjeShoqerore
Vendbanimi momental Suedia 
www-faqehttp://www.takime.de
Vendi i lindjeskosov gjilan
Numri i telefonit0733 00000
Qyteti i afertgjilan
Statusimartuar
Femijeme shume se 5
Gjatsia198cm
Pesha82kg
Ngjyra e flokvee thinjet
Ngjyra e syvete qiellt
Etniciteti (pamja)e bardhe
ReligjioniBesues ne Zot
Duhaninganjehere pije duhan
Alkoolinganjehere
ShkollimiShkolle profesionale
Profesionivozits i autobusit
Hobbykrejt
Pershkrimi im

Kam shum deshir te kam takime dhe njoftime me femra te bukra dhe ne qoft se ka nevoj te ju ndihmoj me finansim por por vetem prej kosoves.se gjith kam kontribu. Tung shkruni.


kerkojfemer
Pamja e kerkuartjeter
Religjioni i kerkuarMusliman
Mosha e kerkuar14 - 40
Gjatesia e kerkuar 127cm - 213cm
Pesha e kerkuar 36kg - 70kg
Data e regjistrimit2006-03-23
Hyrja e fundit2006-03-31

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 21763 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 0 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail nuk eshte konfirmuar!

Antaret online: 1, Mysafiret online: 54
Processing time: 0.0221930 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de