Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


mera: jam nje vajz serioze por me zemer te thyer dhe kerkoj te njoftohem me  ..  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

mera (ID 02449) - Serioze (martesore) - Kosova / Ferizaj

     
Emri (pseodonimi)mera
Datelindja 1969-04-XX
HoroskopiDash
Gjiniafemer
kerkon lidhjeSerioze (martesore)
Vendbanimi momental Kosova / Ferizaj
Vendi i lindjesferizaj
Qyteti i afertferizaj
StatusiSingle
Femijeasnje
Gjatsia157cm
Pesha50kg
Ngjyra e flokveNgjyre kafe
Ngjyra e syvete kafte
Etniciteti (pamja)e perzire
Duhaninganjehere pije duhan
AlkooliAnti-Alkoolik-e
ShkollimiShkollen e mesme/gjimnaz
Profesionikontabilitet
Hobbypuna
Pershkrimi im

jam nje vajz serioze por me zemer te thyer dhe kerkoj te njoftohem me nje djal serioz


kerkojmashkull
Pamja e kerkuare perzire
Religjioni i kerkuarMusliman
Mosha e kerkuar34 - 36
Gjatesia e kerkuar 178cm - 183cm
Pesha e kerkuar 75kg - 79kg
Data e regjistrimit2005-07-03
Hyrja e fundit2005-07-05

Statistika e Profilit Ky profil eshte shikuar 3453 here. Ne 60 ditet e fundit Profili
ka marr 3 Pergjegje me e-mail. Ky e-mail mund te jet i pa vlefshem!

Antaret online: 0, Mysafiret online: 60
Processing time: 0.0262170 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de