Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Dua te kerkoj dhe gjej nje femer nga  Kosova / Prishtina  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

Rezultatet e kerkimit 0 - 10 [Gjithesej : 335]

Antari MoshaGjinia, Statusikerkon lidhjeVendbanimi momentalQyteti i afertHyrja e funditFoto personale
kosovarja49femer, SingleShoqerore Kosova / Prishtinaprishtin2014-04-05asnje
tutii35femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / Prishtinaprishtina2014-06-05PO
Nita32femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / PrishtinaPrishtine2014-08-19asnje
Kaltrina29femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / PrishtinaPrishtina2013-07-14asnje
donatela26femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / Prishtinagjakova2012-12-07PO
blerona2735femer, martuarShoqerore Kosova / Prishtinagilan2011-01-22asnje
fatime37femer, ndareSerioze (martesore) Kosova / Prishtinaprishtine2013-09-23asnje
xxxxxx44femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / Prishtina2014-08-04asnje
Hyjnesha_e_arte38femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / PrishtinaPrishtina2014-06-12asnje
erina42femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / Prishtinaprishtine2012-08-04PO
Faqet : [1] 2 3 . . . 34

Antaret online: 1, Mysafiret online: 60
Processing time: 0.0341508 sec.

© Copyright 2002 - 2014 www.takime.de