Takimet dhe komunikimet tona në Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kërkoj shoqeri të re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Kerkoj dhe gjej vajza e djem nga Kosova, Shqiperia e Diaspora  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

Rezultatet e kerkimit 30 - 40 [Gjithesej : 295]

Antari MoshaGjinia, Statusikerkon lidhjeVendbanimi momentalQyteti i afertHyrja e funditFoto personale
Beri42mashkull, ndareSerioze (martesore) Zvicra / GjermanishtZürich2014-02-28asnje
Aaron46mashkull, SingleSerioze (martesore) Zvicra / GjermanishtZürich2013-10-25asnje
Susanne43femer, SingleSerioze (martesore) Zvicra / GjermanishtSt. Gallen2013-07-23asnje
niu39mashkull, ndareSerioze (martesore) Zvicra / GjermanishtBerni Zvicerr2013-12-22asnje
Rrahim31mashkull, SingleSerioze (martesore) Zvicra / Gjermanishtzug2013-09-27asnje
abedin34mashkull, ndareSerioze (martesore) Zvicra / Gjermanishtkercova2014-01-04asnje
Lucky Barone45mashkull, ndareSerioze (martesore) Zvicra / GjermanishtBern/Peje2012-08-25asnje
rush55mashkull, martuarShoqerore Zvicra / Gjermanishtzürich2013-10-07asnje
mina36femer, SingleShoqerore Zvicra / GjermanishtZürich2013-11-01asnje
richi3445mashkull, ndareSerioze (martesore) Zvicra / GjermanishtWetzikon zh Zv2012-04-29PO
Faqet :1 2 3 [4] 5 6 . . . 30

Antaret online: 0, Mysafiret online: 54
Processing time: 0.0296779 sec.

© Copyright 2002 - 2014 www.takime.de