Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Dua te kerkoj dhe gjej vajza e djem nga  Norvegjia / Oslo  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

Rezultatet e kerkimit 0 - 10 [Gjithesej : 74]

Antari MoshaGjinia, Statusikerkon lidhjeVendbanimi momentalQyteti i afertHyrja e funditFoto personale
Besim36mashkull, ndareSerioze (martesore) Norvegjia / Oslo2014-02-26asnje
i vejuar43mashkull, vejuarSerioze (martesore) Norvegjia / Oslo2013-02-09asnje
muhamet44mashkull, vejuarShoqerore Norvegjia / Oslo2014-01-23asnje
arian23mashkull, SingleSerioze (martesore) Norvegjia / Oslooslo2014-02-11asnje
kosovare39femer, ndareSerioze (martesore) Norvegjia / Oslo2010-11-05asnje
smajli28mashkull, SingleSerioze (martesore) Norvegjia / Oslooslo2014-03-16asnje
toni37mashkull, ndareSerioze (martesore) Norvegjia / Osloferizaj2014-01-09asnje
admirand35mashkull, SingleSerioze (martesore) Norvegjia / Oslo2013-10-08asnje
Gjilanasi55mashkull, ndareSerioze (martesore) Norvegjia / Oslogjilani2011-04-12asnje
remi30mashkull, SingleSerioze (martesore) Norvegjia / Oslooslo2013-10-29asnje
Faqet : [1] 2 3 . . . 8

Antaret online: 1, Mysafiret online: 32
Processing time: 0.0334930 sec.

© Copyright 2002 - 2014 www.takime.de