Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Dua te kerkoj dhe gjej vajza e djem nga  Kosova / Prizren  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback

Rezultatet e kerkimit 0 - 10 [Gjithesej : 537]

Antari MoshaGjinia, Statusikerkon lidhjeVendbanimi momentalQyteti i afertHyrja e funditFoto personale
linda26femer, SingleShoqerore Kosova / Prizrenprizereni2008-10-15asnje
Melissa36femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / Prizren2015-01-01PO
anna26femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / Prizrenprizren2014-07-27PO
Linda40femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / Prizren2015-03-16PO
Vlora36femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / Prizren2015-01-22asnje
h u t i57mashkull, ndareSerioze (martesore) Kosova / PrizrenPrizren2015-03-11asnje
dija53mashkull, ndareSerioze (martesore) Kosova / Prizrenprizreni2012-09-07asnje
Shukri-K9321mashkull, SingleSerioze (martesore) Kosova / PrizrenPrizren2015-02-09asnje
leonora23femer, SingleSerioze (martesore) Kosova / Prizrengjakova2012-11-04asnje
Behar40mashkull, martuarRomantike Kosova / Prizrensuhareke2014-11-21asnje
Faqet : [1] 2 3 . . . 54

Antaret online: 0, Mysafiret online: 51
Processing time: 0.0246129 sec.

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de