Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse  
 Languages :    
HomeRegisterMy profileSearchFeedback
For members

Your email


Password


[Register]
[Forgot password]Prezentimi i tij
jam biond dhe kerkoj nje bionde ..
Welcome to our takime Site

takime site is a great way to find new friends or partners, for fun, dating and long term relationships. Meeting and socializing with people here is both fun and safe.
You can also find new friends through our own privately hosted email system. This lets you communicate with other members to find out more about each other and develop a relationship.

Last 10 registered users
UsernameGenderAgeFoto

Eduard

Male35None

argjend

Male23None

Pjerin

Male48None

sokoli

Male40None

Artani

Male25None

alkani

Male24None

Mendimi

Male40None

tim

Male37None

tani

Male29None

Eri1993

Male21None
Total users - 13655
E kane sot Ditelindjen:   LOVER   cima   fatosi   Fatmir   denisi   Agron   denis11   andi   reni   Vedat   ANGELO   arian krasniqi   nani   arsimi   moleri   Qekia Praga   Luan Doko   diza   eagle   iliri#marco   denis   toni   Arti   bekim   Daut   Shpetimi   tori   adnan   meni   cima   dashnori   beka   Beka   burimi   afer   faik   besi-sr   mani   I vetmuari   bajram-ferizaj   tori   rijad   agron   shkelqa   Gresa   lindita   une_dhe_ti   Tigri5   riki   rijab   bletani   cami   rio   keni   Alexandri   sulo   naki   Blerim   Andi   Drini   arvi   edona_dona
Quick search

Gender


Actual residence

[Search]Prezentimi i saj
me vlersoni ju . ..

Users online: 0, Quests online: 56
Processing time: 0.5808780 sec.

Sitemap
© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de