Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse  
 Languages :    
HomeRegisterMy profileSearchFeedback
For members

Your email


Password


[Register]
[Forgot password]Prezentimi i tij
Une jam tip I qete ,kam deshir the gjej nje vajze te bukur te sjellshme. ..
Welcome to our takime Site

takime site is a great way to find new friends or partners, for fun, dating and long term relationships. Meeting and socializing with people here is both fun and safe.
You can also find new friends through our own privately hosted email system. This lets you communicate with other members to find out more about each other and develop a relationship.

Last 10 registered users
UsernameGenderAgeFoto

tole

Female31None

Habib

Male32None

leoo

Male28None

Rossonero

Male24None

Trimi

Male25Yes

arbnori_6

Male29None

arditi

Male29None

Mergimtar_GER

Male38Yes

doni

Male23Yes

coli

Male34None
Total users - 13240
E kane sot Ditelindjen:   tole   Habib   Xhimi   eddy   Feim   Enzo   Lirika   izer   VEJANI   Guri i shpuar   Bekim   Per ty Jam   Sami   VEJANI   beny   fatmir emini   nasko   dardani   nesa   Benigjermani   Osxhe   astrit   Nina   loli   nasko   blerimi_shkup   ton1   mitro   astrit   ylli   Eraldo gey-world   Ahmet   princi67   tony   arben   nadi   juve   klodjani   ikan   Valonvali   lina   shevo   lora   Bani_shabi   diard   gjinekologu   hyqmet ,mekja   mubi   Luanu71   sun   valentina   arti   Leone   lionel   lionel00   urani   Toni   best   Nikollė   toni   tipi   baki   Erelinda
Quick search

Gender


Actual residence

[Search]Prezentimi i saj
?????    ..

Users online: 0, Quests online: 49
Processing time: 0.5566790 sec.

Sitemap
© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de