Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback
Per antaret

E-maili i juaj


Fjalekalimi


[Regjistrohu]
[Harrova fjalekalimin]Prezentimi i tij
i kuptushem,i sjellshem,i sinqert,tradhtin nuk  toleroj ..
Miresevini ne faqen tone te takimeve

Faqja yne e takimeve eshte nje mundesi e mire per te njohur shoqe dhe shoke, apo edhe partner/e te jetes. Te takosh anetaret tjere ketu eshte nje gje e sigurte dhe kenaqesi e veqante.
Ju mund te kontaktoni anetaret tjere duke derguar mesazh privat. Permes ketij komunikimi ju mesoni shume gjera per anetaret tjere dhe krijoni keshtu nje miqesi te re.

10 anetaret e regjistruar se fundi
AntariGjiniaMoshaFoto

babaplak

mashkull59asnje

djalparisi

mashkull41asnje

Tigri

mashkull35asnje

Niti

mashkull24asnje

Zemer

mashkull30asnje

Triku

mashkull27asnje

benni

mashkull44asnje

ai qe te do shum

mashkull25asnje

LULELULI70

femer44asnje

gona

femer24asnje
Numri total i anetarve = 13454
E kane sot Ditelindjen:   Dona   bled   zen   Vlora   arian   besimi   Qifti   loku   arben shabani   janko 136   Obsession   zana   Shqiponja   Diki3   jonny   merita   beni   Vlora   Vlera   Shpresa   KOSOVARJA   Arber   i dashuri   adil   klodian   buqja   Bekim   VALA   blerimi   dikush   dini   i_sinqerti   agustin   edona   thaqi   Keno   fati   pllum   bashkim   aniti   bjondi   fidaim   besistogalia   ressa   irbas   pode   ulqinaki   anonim   vneshta   Eston   Snajperisti007   hacer   AGAG   erion   ARTANI_it   vedati   adea   flami   Engjull   Engjull   alban   Xhevat   mensi84   djaloshi   RipShTinaLiA   Dashnori   Erosi   LANI   ardit   Xhelajdin   Arta   enver   nora   ALBHOTBOY   remi   xxx   KIFA   Leonard
Kerkim i shpejt

Gjinia


Vendbanimi momental

[Kerkoj]Prezentimi i saj
I will tell you as soon as you contact me ..

Antaret online: 0, Mysafiret online: 55
Processing time: 0.5604651 sec.

Sitemap
© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de