Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeria


Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse  
 Gjuhet :    
IndeksiRegjistrohuProfili imKerkojFeedback
Per antaret

E-maili i juaj


Fjalekalimi


[Regjistrohu]
[Harrova fjalekalimin]Prezentimi i tij
jam i mir dhe i urt ..
Miresevini ne faqen tone te takimeve

Faqja yne e takimeve eshte nje mundesi e mire per te njohur shoqe dhe shoke, apo edhe partner/e te jetes. Te takosh anetaret tjere ketu eshte nje gje e sigurte dhe kenaqesi e veqante.
Ju mund te kontaktoni anetaret tjere duke derguar mesazh privat. Permes ketij komunikimi ju mesoni shume gjera per anetaret tjere dhe krijoni keshtu nje miqesi te re.

10 anetaret e regjistruar se fundi
AntariGjiniaMoshaFoto

Eduard

mashkull35asnje

argjend

mashkull23asnje

Pjerin

mashkull48asnje

sokoli

mashkull40asnje

Artani

mashkull25asnje

alkani

mashkull24asnje

tatari

mashkull40asnje

tim

mashkull37asnje

tani

mashkull29asnje

Eri1993

mashkull21asnje
Numri total i anetarve = 13655
E kane sot Ditelindjen:   Gjila   Shkelzen   Djal_Tetove   GOONI   ermali   banushi   EDI   Admir   erijoni   arsen   bledi   beli   ediwedi   dionsia   tetovar   fati   ardit   Publicisti   hasan   Elbasan   arben   mohbebe   diskret_boy   BUKUROSHI   ZIMER   besi   lucianni   Emin   plisi   fortani   arxhend
Kerkim i shpejt

Gjinia


Vendbanimi momental

[Kerkoj]Prezentimi i saj
krejt kapak ..

Antaret online: 0, Mysafiret online: 50
Processing time: 0.5608220 sec.

Sitemap
© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de