Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, vajza (m)

Shtoj njė emer
Shtypni mbi shkronjen pėr tė gjetur emrat qė fillojne me tė
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  VAJZAT  Origjina / Kuptimi

MADHNORE-ja

nga njė fjalė e shqipes

madlen

ky emer eshte nga franca

Magdalen - a

Maida

emer musliman

mailinda

emer shum i mire

maja

nuk di

majlinda

majlinda emer i bukur shum

MAJLINDĖ-a

nga fjalė tė shqipes

MALARTĖ-a

nga fjalė tė shqipes

malbona

betim valbona

MALBORĖ-a

nga fjalė tė shqipes

MALDĖ-a

nga njė emėr i moēėm

MALDRITĖ-a

nga fjalė tė shqipes

malesore

emr nga malesia

maleta

malina

Maljona

mali i jon

MALSORE-ja

fjalė e shqipes

MALTINĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Maltisa

hihihi e haahaha se diiiiiiiiiiiii

MALTONĖ-a

nga njė emėr vendi

malvesa

mali plot ves

Malvina

nga nje emer vendi

MANDALENA

Manjola

manuella

manushaqe

emer luleje qe qel ne pranver

MARENĖ-a

fjalė e shqipes

Marenglena

margareta

se di

Margarita

Inxhi-gure te qmuar

maria

nga bibla

Mariella

fjal shqipe

marigo

Marigona

marigone

Marija

Emer zojes Mari

Marina

Marinela

mariola

Mariolė-a

marisa

marjeta

MARSIA

EMER QE TE BEN TE NDJEHESH MIRE KUR TE THERRASIN

Marsina

nuk ka ndonje kuptim specifik

MARSONĖ-a

nga njė emėr vendi, ilir

marta

emer me prejardhje latine

MARTĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Martina

Arma e par Shqiptare

Marvina

emer modern

masliane

emer qe rrjedh nag gjuha bashkohore multi evropiane

matiana

matilda

emer i vjeter shqiptar

Matillda

emer i vjeter shqiptar

matina

miremengjes ne gjuhen italiane

maurita

mbaresa

kuptimi eshte mbaron fjala

Mbresa

shqip,ajo qe te lere lakmi,kujtim

Medina

vende muslimane

medine

emer musliman emer shum i bukur

mediona

emri veq qe me pelqen

MEDONĖ-a

nga njė emėr vendi, ilir

Megzime

emer shqip

mejdina

emr muslimane

melani

melda

meldisa

nuk e di

melije

maqedonia (lindje)

MELIKĖ-a

nga njė emėr vendi

melina

Melinda

melisa

melita

po ky qfar kuptimi ka

MELITĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

MELIZA

Melodi-a

Shqip

melone

gjerman

melonita

melosa

mendehie

mendjesa

Mendon

Mendon gashi

menduka

emr i bukur shqiptar

mendushe

emer shiptar

Mergime

mergita

e bukur

mergjina

emer i bukur

meridiana

merina

vajze nuk e di

merisa

h.k

merita

MERITĖ-a

fjalė e shqipes

meritona

merlinda

Merlona

mersije

Mesa

mesjeta

Mevlane

Mia

migena

emer shqip

Mikena

kupt. Mik/miq kem.

Milena

miliana

MILONĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

MILVANA

MILVANA

mimoza

MIMOZĖ-a

emri i njė lule tė ndieshme, e cila mbyllet si ta prekesh (nga Mimoza)

mineta

MIRA

nga njė fjalė e shqipes

mirada

hala se kum marr vesh vall qka do te thot ku ta msjoj qka do te thot ju tregoj ok hehr

Miradije

emer shqip, i moēėm, por has shqip

Miranda

MIRANDĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Mirdona

Nga fjalė tė shqipes - deshirojme mire

Miredita

emer shqip

Mirejeta

Mire---jeta

MIRELĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

MIRENĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Mirjanda

Mirjeta

MIRJETĖ-a

nga fjalė tė shqipes

mirlinda

e mire linda

MIRLINDĖ-a

nga fjalė tė shqipes

mirona

MIROSA

emer shum shum i bukur

Mirsa

emer i bukur

MIRSADA

ESHTE EMRI ME I BUKUR NE BOT PER MUA E PER JU NUK E DI?

mirsela

bashkim shkronjash

mirsije

mirsona

mirtane

emer shqip

Mirushe

emer te mir

Mirzana

emer muslimon

misjeta

misi dhe jeta

mjalta

Mjaltina

nga fjalė e shqipes

Mjedė

emėr vendi

Mjellma

MJELLMĖ-a

fjalė e shqipes

MOLIKĖ-a

fjalė e shqipes (njė lloj druri)

molina

lule molina

MONA

QIKA E DEJNIT

monaliza

Monela

E kam emrin Monela esht ni fjal italiane

monika

fjale e bukur

montana

emer ne gjuhen angleze

More -a

morea

nga nje fjale shhqipes

morela

MORENA

morlisa

MRIKĖ-a

emėr i moēėm

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de