Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, vajza (b)

Shtoj njė emer
Shtypni mbi shkronjen pėr tė gjetur emrat qė fillojne me tė
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  VAJZAT  Origjina / Kuptimi

Balertina

Bandile

bardha

d.m.th bardhoshe gjithmon me qen

BARDHĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

bardhushe

Barijeta

nga nje fjal e shqipes

Bedina

BEHARE-ja

fjalė e shqipes

Behije

belarta

Belina

me pelqen

Belinda

emer i shqipes

BELISA

BELITĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Belona

benita

BERINA

emer shum i bukur msliman

BERONIKA

_____________

berta

besa

BESARA

EMER SHQIPTAR

besarta

BESARTĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

BESĖ-a

fjalė e shqipes

Besforta

Beshka

emer shqiptar

besiana

ermer nje vendi shqiptar

BESIANĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

BESIME

besimtare

besjana

BESJONA

Beslinda

nga nje fjale e shqipes

besmira

tregon besen e mir

besnora

betime

gjindet ne kuran

Betina

princeshė

Biana

nje emer i huaj

binda

biolinda

bio-jet linda -- kam lind per te jetuar

biona

bia e joe

Bionda

emer me kuptim te bjondes

Bjeshkė

Bjeshka

bjondina

shpirt mir

blearta

BLEDARĖ-ja

nga njė emėr njeriu, ilir

BLEDIANĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

BLEDINĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

blediona

emer shqipe

BLEDORĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

blenda

BLENDĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

blendina

emer e vajzes shqiptare

Bleona

Bleonita

BLERANDĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

BLERIANĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

blerina

ngjyr e blert

BLERINĖ-a

fjalė e shqipes

blerona

BLERONĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Blerta

Emėr i bukur

BLERTĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Blertiana

Gjelberuese

Blertina

Nga fjalė e shqipes

BLETA

BLETĖ-a

fjalė e shqipes

BLETINA

NUK E DI

Blina

emer i qajit

Blinarta

fjale shqipe

Blinera

Blinora

modern

BLODINĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Blondina

Bnita

boanita

ßßß

bojana

emri i vjeter i lumit buna

bonita

uj kafe banane

bora

emer i ri, po i bukur

Borbardha

e bardh si bora

Borė

BORĖ-a

fjalė e shqipes

BORĖBARDHĖ-a

fjalė e shqipės

bregita

emer shum i bukur

brela

BRETĖ-a

nga njė emėr i moēėm

briana

emer shum i bukur

Brigita

Brikena

BRIKENĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Brisenda

BRISILDĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Brundlinda

emer Italian qe ne italishte e therrasin Bruno

Bubulena

emer i bukur

bukuri

bukurie

emer i mrekullueshem

bukurina

bukuroshe

BULĖZ-a

fjalė e shqipes

buna

lumi buna

Burbuqe

nje lule

buresa

...

bushra

gėzim,urime

Butrina


© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de