Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, vajza (T)

Shtoj njė emer
Shtypni mbi shkronjen pėr tė gjetur emrat qė fillojne me tė
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  VAJZAT  Origjina / Kuptimi

TADORĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

taibe

Talusha

Tamara

Tanė-a

Tara

ylli me i ndriqueshem

TARIONĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Taulanta

TAULANTE-ja

nga njė emėr njeriu, ilir

Taunita

ilir

Tea

sa di une emer ilir

TEFTĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

telora

nuk e di

TEMALE-ja

nga njė emėr vendi

teodora

domethėn nje emer i lasht hungarez.

Teona

Tereza

teuta

TEUTĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Tiara

kurora e mbretereshes

tiba

emire,mbrekullueshemetj

timara

nuk edi ashtu veq um erdh po i bukur pom duket

Tina

Tinarta

emer i bukur kombinim nga Kaltrina-Tina edhe Gojarta--Arta

tiona

internacional

Tirena

tokjona

tone

tradita

me tradit

Trendafile

fjalė e shqipes

trendelin

emer i bukur shqip

Trendėlina

EMER SHQIPTARE

Trime

fjale shqipe

Trimnije

Trimrore

emer shqip

Trina

TRINDA

EMĖR ILIR

trinesa

TRINGĖ-a

emėr i moēėm

Triola

Trioleta

emer shumm i bukur por nuk ia di domethenien

TRITANĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

TRODARTĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Tuana

TUBA


© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de