Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, vajza (R)

Shtoj njė emer
Shtypni mbi shkronjen pėr tė gjetur emrat qė fillojne me tė
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  VAJZAT  Origjina / Kuptimi

rafaela

rafete

Raimonda

RAISA

EMRI I GRUAS SE GORBACOVIT,EDHE I VAJZES TONE.

rajana

Rajmonda

Ramize

rea

Rebeka

emėr modern

redina

emer modern

redona

REDONĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

regina

eshte emer austriak

REGONTĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Reita

Rejhan

Renata

renelja

renita

asasaa

resa

shkurtes e emrit shpresa

resmalie

resmie

Rezehana

fjalė e shqipes

Rezona

nga fjalė e shqipes

Rialda

emer shqiptar

riana

RIARTA

Rida

emer musliman

riga

rige e shiut shqip

Rigė

Rigė e shiut

RIGONA

RIGAT E SHIUT SHIU I IMET

rija

fatlume

Rilinda

Rilindje-Fjalė e shqipes

RILINDJE

fjalė e shqipes

RILONA

EMER SHUM I BUKUR

RIMĖ-a

fjalė e shqipes

Rina

Rinda

RINĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Rinesa

nga fjale shqipe

Rineta

emer Italian

rinisa

emer shqiptar si psh prap fillova ose e rinisa ni pun kuptohet ne shqip

Rinora

nga nje fjale e shqipes

Rinore

Emer i ShqipesNga Rahovica

riola

rioleta

riona

Risa

RITA

emer i bukur,i famshem ane e mbane botes

roberta

roksana

rolanda

emer i veQant

roleta

ROMELDA

ROMESA

ARABISHT

romina

Rona

sja di kuptimin

ronela

ronesa

roneta

vajze nuk e di

RONIKA

EMER MODERN

ronila

emer teper i mir

Rosa

emėr shpendi

rosela

emer italian me kuptim lule e bukur

rovena

ROZA

rozafa

vjen nga vajza qe umuros ne mur rozafati

ROZAFATĖ-a

nga njė emėr vendi

ROZAFĖ-a

nga njė emėr vendi

Rozana

emer shqitar

rozita

fjalė shqipe

rrezarta

rreze te arta

Rreze

Emer i vjeter shqiptar

Rrezearta

Rrushe

rubi

emer i huaj

rubina

ujevar

rudina

RUDINĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

rufije

Rumejsa

nga njė fjalė e shqipes me doket

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de