Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, vajza (N)

Shtoj njė emer
Shtypni mbi shkronjen pėr tė gjetur emrat qė fillojne me tė
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  VAJZAT  Origjina / Kuptimi

nadina

nadire

rrjedh nga nje emer musliman

NALTINĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

NARENTĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

NARESTĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

NARTĖ-a

(ujė) i qartė, i kthjellėt, i kulluar

NARTILĖ-a

nga njė emėr vendi

natina

Natyra

NATYRĖ-a

fjalė e shqipes

Naxhije

nazire

nazlie

fjal e shqipes

Nazmije

NDERINĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

ndrika

emer i vjeter

NDRITĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

NEDINĖ-a

nga njė emėr vendi, ilir

Nejla

tibe se edi hahaha

Nėntore

Nerimanda

NERITANĖ-a

nga njė emėr vendi, ilir

NERITĖ-a

nga njė emėr vendi, ilir

Nerma

Nermine

turki

Nerona

Emer i bukur

Nertila

NERTILĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

nerxhivane

emer musliman

NESA

Emer i moēem

NESTILĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

nikita

emer shum i bukue eshte rus

NIKOTINA

prejardhje bime

nina

nisa

emer shum i bukur

Nita

NITĖ-a

emėr i moēem

njolina

njomeza

Njomza

noa

emer i bukur

NOLA

Nolianė

emer i vjeter ilir keshtu quhet vajza ime tung nga Luani

nolion

Noljana

Nuk ja di d.m.th

nora

NORĖ-a

emėr i moēem

norela

emer i bukur shqiptar

norina

eshte emer i mire ama domethanjen nuk ja di

Norta

nusmira


© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de