Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, vajza (E)

Shtoj njė emer
Shtypni mbi shkronjen pėr tė gjetur emrat qė fillojne me tė
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  VAJZAT  Origjina / Kuptimi

E L O N A

EANDĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

EARTA

EMER SHQIP

EARTĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

EBELINA

EMER SHUM I BUKURRR

EDA

lutje

edia

emer shqipe

edina

Edisa

i moqem

Edisona

...

edita

fjal shqip

EDITĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

edlira

emer shiptar

EDLIRĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

edona

emer shqip dmth e dojna

edonarta

EDONĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Edonisa

Edonita

Emer vendi

edonjeta

Edrilona

emer i bukur

EDRINĖ-a

nga njė emėr vendi

eduarda

eduarta

eduina

emer shum i bukur ilir

eduleta

Edvina

Egla

Eglantina

Egurona

emer i vjeter ilir

Egurta

Nga nje fjale e Shqipes

EGZONĖ-a

fjalė e shqipes

egzontina

ejona

EJONĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

eklaida

Ela

emėr francez

Elda

emer italian

Eldina

elduana

elduarta

elea

Elena

nuk e di

elenta

Eleona

Eleonora

Elerona

ELEUNORA

EMRI JEM QE 20 VJET

elfete

emri i shotes

eliana

Elida

1

Eliesa

Emer me Kuran

elifa

musliman

Elijona

Elina

qe do te thot engjull.pershendetje nga emira.!

Elinda

FJALė SHQIPE

elindora

ELINORA

me fat

eliona

ELIONĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

ELIOTA

elira

femra e pavarur

ELIRĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

elirjeta

jet e lire

ELIRONA

nga nje fjal e shqipes

ELISA

elisona

nuk e di

Elita

Me e mira, Elita e ...

Eliza

nuk eshtene gjuhen ton

Eljana

Eljesa

emer musliman edhe eshte shume i bukur per vajzen tuaj.

ELKELIDA

SE DI

elma

molle

Elmedina

Elmira

elmonda

Elona

Nje emer e familjes se moqme Densyle

Elonda

ELONĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

elonisa

sssss i imi i bukur

Elsa

ELSIDA

VLORE

elsira

ELSONA

Elta

Eltina

eltiona

nuk ja di kuptimin

ELTONA

Elvana

Elviana

elvina

shoqerore

ELVIRA

Elvisa

Elza

emer i bukur

Elzana

arabisht parajzja

Ema

internacional

Emana

EMBLA

E LEZETSHEM

emeli

embelsire irlandeze

emine

emiola

Emira

EMIRANDĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

EMIRĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

EMIRIANĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

emirjeta

EMIRJETĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

EMIRJONĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Emona

emri i vjeter i lublanes

ENA

Enareta

Zane nga Mitologjia

Enderrjeta

enderr e jetes

endona

endrime

ender

ENDRINĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

endriona

nuk dihet

endrita

ENDRITĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Enea

em?r trojan

Eneida

enesa

ENGJELINA

Engjellushe

ENIANĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Enilda

ENISA

ENISĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

enita

enkela

ENKELĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

ENKELEDĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Enkelejda

ilirie

ENKELTA

....

ENKLEANĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

ENSARA

ENTELĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Entisa

ENTRITA

enuela

Era

fjalė shqipe

Eralba

nga nje gjuhe e huaj

eranda

ere qokollate

ERANDĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Erblina

emer shqip

ERBLINĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Erblonda

Emer shqipe

ERBORĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

Erda

emer shqip

Erdeta

nje emer shum i bukur

erdina

veq me ra ndermend ashtu..

Erdiona

nga nje fjal shqipe e perkthyer

erdona

Erdonita

erėlina

kosovare

Erėlira

Erė e lirė

Erėlisa

erena

erestina

shqiptare kuptimi er stine

ergela

Ergita

thjesht nje ener i ndegjuar

eridane

ashtu nga mendja

Eridona

erijon

shum i bukur

Erijona

emer i bukur

Erika

se di

Erikena

Emer i vjeter Ilir

erilda

Erina

fjal shqipe

Erinda

Nga gjuha shqipe

ERINDĖ-a

nga njė emėr vendi

Eriola

Eriona

erionda

Erionida

emer shqiptare

eriora

erisa

emer shqip

ERISĖ-a

nga njė emėr i moēėm

eriselda

emer engjulli

Erita

emer shqip

erjeta

shijim i jetes

ERJETĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

erjona

i bukur

ERJONĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

erlena

er e mir

Erleta

ERLETĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

erlina

nuk edi

ERLINDA

nga nje fjal shqipe

Erlira

nga fjalė e shqipes

erlolinda

emer i mir

Ermedina

emer

Ermela

fjale shqipe

ermelanda

Ermelina

Ermelinda

ermelisa

ermira

edhe kjo fjalė shqipe

ernesa

Ernestina

Emer Latin Erne-fryn dhe tina-zonje.

ernisa

Erodita

Erolina

erolinda

evropian

Erona

emer vajze kosovare

Eronita

erosa

Ersa

Ersela

ersiona

emer i vjeter ilir

Erta

emer vajze kosovare

ervana

Ervenita

erza

Erzana

ERZĖ-a

nga njė fjalė e shqipes

esarta

emer

esma

e bindur ,orgjine arabe

esmerallda

Ajo qe ben hajgare

esperansa

emer spanjol

Esra

emer turk

estefania

Estela

Emer International . . .

estore

nga rnje fjal itaaliane e dhezur

etione

ETLEVĖ-a

nga njė emėr njeriu, ilir

Etna

emer vullkani

etrita

ilir

Euklida

Eulea

EURISA

eurona

une e kam ekzizton

Eva

evelina

evisa

Evita

Evlora

nuk e di

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de