Takimet dhe komunikimet tona n Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Krkoj shoqeri t re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, djem (k)

Shtoj nj emer
Shtypni mbi shkronjen pr t gjetur emrat q fillojne me t
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  DJEMT  Origjina / Kuptimi

Kalim

Kaltrim

Kalteron fjale shqipe

kaltron

nga nj fjal e shqipes

Kamilot

KULLA ne Angli

kanit

KAON-i

nga nj emr njeriu,ilir

Kapllan

shqiptare the luftetar

kasim

Kastrati

Ballkan,ITALIA.Kastrim

KASTRIOT-i

emr i mom

KELMEND-i

nga nj emr vendi

kenan

emer shum i bukur turk

Keni

kestrin

Kevin

Klajdi

emer Shqiptaro/amerikan

KLAMBET-i

nga nj emr njeriu,ilir

Klandi

KLEDI

e ka vendosur motra ime

Kledis

nga nje emer njeriu,Ilir

Klement

Kleod

KLEST-i

nga nj emr njeriu,ilir

KLEVIS-i

nga nj emr njeriu,ilir

KLODIAN

SE DI VEQ DJALI I IM E KA EMRIN

klodion

kodran

KORAB-i

nga nj emr vendi

KOSOVAR-i

nga nj emr vendi

KREMTIM-i

fjal e shqipes

kremtin

kremtohem per te

KRENAR-i

fjal e shqipes

krenari

d.m.th diqka se je krenare ti

KRESHNIK-u

fjal e shqipes

Kristian

emer krishter

krojan

nga nje fjale e gjuhes shqipe

KRON-i

fjal e shqipes

KUJTIM-i

fjal e shqipes

Kuptim

kurbin

emen ilir dhe ni vend ne shqipni dhe bjeshkt e kurbinit

KUSHTRIM-i

fjal e shqipes

Copyright 2002 - 2015 www.takime.de