Takimet dhe komunikimet tona n Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Krkoj shoqeri t re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, djem (R)

Shtoj nj emer
Shtypni mbi shkronjen pr t gjetur emrat q fillojne me t
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  DJEMT  Origjina / Kuptimi

rabit

Radolf

rafet

rafet el roman

Rafi

i lart, i kulturuar, i gdhendur. Eshte emer me Kuran

RAJAN

rajmond

RAMIL

....................

Ramiz

Ramon

rasim

emer i budallsis

Rauf

Real

fjale e shqipes

redion

REDON-i

nga nj emr njeriu, ilir

REFIK

regaton

se di

REGONT-i

nga nj emr njeriu, ilir

remzi

Renald

emer i ri

Renato

emer i gjetur shpesh ne Shqiperi (italian)

Rendon

resat

emer i mrekullueshem (shum i bukur)

Reshad

Reshit

Nje luftetar romak

resul

Riad

rian

Riard

Ridin

emer shqip, po e ri dina qe eshte djale

ridon

ridvan

rifat

njeri me fat

rifon

Rigon

fjale shqipe

rijon

RIKI

EMER ILIR SHQIPTAR

RILIND-i

nga nj fjal e shqipes

Rilon

c1ma@msn.com

RILVIN

rinas

emer i bukur

RINIS

NUK e di

rinol

RINOR-i

fjal e shqipes

rinush

Riolind

Rion

prej fjales i ri

Rionit

roan

diell ne indonezisht

Robert

roel

emer kristian

Roland-i

emer i huaj

ron

RONAT

roni

ronit

sdi

ROZAF-i

nga nj emr vendi

Rrezart

Rrezon

fjal shqipe

rrush

emer me kuptim shqip

Rubin

gure i cmuar

rushi

emer karakteristik i viseve shqiptare ne maqedono

Copyright 2002 - 2015 www.takime.de