Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, djem (O)

Shtoj njė emer
Shtypni mbi shkronjen pėr tė gjetur emrat qė fillojne me tė
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  DJEMT  Origjina / Kuptimi

Odi

Odise

shqiptar

OJON

prej meje B.I

Oldi

emer ilir

Olen

oliks

OLIS

i famshem, i guzimshem, amerikan, gjerman

oloman

olsi

shqip ilir

OLT-i

nga njė emėr njeriu, ilir

OLTAN-i

nga njė emėr njeriu, ilir

olti

OLTIAN-i

nga njė emėr njeriu, ilir

OLTION-i

nga njė emėr njeriu, ilir

oltis

omar

jet gjat

omer-i

emer musliman o vllazen

onix

gur i qmuar i zi

oran

emer i bukur

ores

?????

Orfej

ORGES-i

nga njė emėr njeriu, ilir

ORIK

ORIKUM

plazh ne vlor

orinok

Orion

ORMIR-i

fjalė e shqipes

Orti

Osi

Osman

MUSLIMAN

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de