Takimet dhe komunikimet tona n Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Krkoj shoqeri t re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, djem (M)

Shtoj nj emer
Shtypni mbi shkronjen pr t gjetur emrat q fillojne me t
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  DJEMT  Origjina / Kuptimi

Madhshtor

madison

MAJLIND-i

nga fjal t shqipes

Maksim

Grandioz

MAL-i

fjal e shqipes

MALART-i

nga fjal t shqipes

MALBOR-i

nga fjal t shqipes

Maldrin

maligona

ej me fal qe po ju them per a jeni mir shu,m

Malik

nga gjuha arabe

MALON

S KA ORIGJIN

MALTIN-i

nga nj emr njeriu, ilir

MALTIRM

TRIM I MALEVE

MALTON-i

nga nj emr vendi

Marash

MARESH

EMR SHQIPTAR

marigon

marin

maroni

MARSI

MARSON-i

nga nj emr vendi, ilir

Martin

Emer i Evropes perendimore

masar

Mat

Malet dhe lum ne Shqiperi

Matian

emer i nje fshati ne Shqiperin Etnike

matias

e ka i dashuri im

medalion

diqka e vlefshme

Median

shqip

MEDIN

MEDON-i

nga nj emr vendi, ilir

MEDRIS

SHQIPETAR I FORMUAR VETE

mefail

MEGZON-i

fjal e shqipes

meladin

melis

MELIT-i

nga nj emr njeriu, ilir

melos

melosi

tingujt e melodis se muzikes

melson

MENDIM-i

fjal e shqipes

Mendion

Mendrit

Nuk e di

MENTOR-i

nga nj fjal e shqipes

MERGIM-i

fjal e shqipes

mergin

emer i nja djali te buker

mergjon

emer i bukur

Meridian

meris

h.k

Meris.

Meritan

--------

MERITON-i

nga fjal t shqipes

Merlon

emer shum i bukur....

Metani

Meteor

nga nj emer ylli

Metin

nuk edi

Mevlan

migen

e ka kushua

MIGJEN-i

nga nj pseudonim

mikel-i

i vjeter italian

Milaim

nga turkja

MILON-i

nga nj emr njeriu, ilir

MILOT-i

nga nj emr vendi

Milton

emer anglez

MIRAN-i

nga nj fjal e shqipes

MIRAND

EMER SHQIP

Mirash

miratim

MIRDIT-i

nga fjal t shqipes

mirel

vjen nga iliret mir

MIRJET-i

nga fjal t shqipes

MIRLIND-i

nga fjal t shqipes

Miron

Mirsad

Emer musliman. Princ, shkrimtar, sekretar

MIRTON-i

nga nj emr njeriu, ilir

mjaltim

Moisi-u

njeri qe ka biseduar me zotin

molikin

Mon

mondi

Muhamed

emer Musliman-PENGAMER

MUHAMET

EMER PEJGAMERKI

mujadin

Mumin

Munis

I shoqerueshem (mysliman)

Musa

emer i nje prejngamberi a s

Mustaf

muzafer

emer ne kuran

Muzli

djal bukurosh n

Copyright 2002 - 2015 www.takime.de