Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, djem (L)

Shtoj njė emer
Shtypni mbi shkronjen pėr tė gjetur emrat qė fillojne me tė
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  DJEMT  Origjina / Kuptimi

LABEAT-i

nga njė emėr vendi, ilir

LABIAN-i

nga njė emėr njeriu, ilir

LABINOT-i

nga njė emėr vendi

LAID-i

nga njė emėr njeriu, ilir

LAIDON-i

nga njė emėr njeriu, ilir

LANDI

e ka djali im

Larglind

emer djali fjali e gjuhes shqipe

laris

origjina nuk e di per ate edhe deshta te pyes cka dmth kjo fjale ju pershendes

Launor

Laur

Nga Shenjterit e parė shqiptar nga Ulpiana

LAURAS

Laurat

Laurent

LAVDĖRIM-i

fjalė e shqipes

LAVDIM-i

fjalė e shqipes

Lavdrim

laydon

Leandrit

LEART-i

nga fjalė tė shqipes

learti

emer shqiptar

LEDIAN-i

ledin

LEDION

Ledjon

Legjend

njeri qe nuk vdes kurr

Lekė

lenard

Lenart-i

Djal/emer ilir

LEND-i

fjalė e shqipes

Lendion

kosova

Lendrit

emer djali kosovar

lenor

emer i nje vendit

lent

veq me pelqen eh ashtu

LEO

EMER LATIN

Leoart

Leon

Leonard

Leonat

Kshilletar i nje mreti ilir

Leondrit

Leonid

Emer shumé i Bukur

Leonis

emer ylli te shenjes horoskopit Luan

leonit

leopard

emer i mire a

leor

leor

Leotan

fjal shqipe

leotrim

LEUTRIM-i

nga fjalė tė shqipes

Levin

LIAN

emer djali fjali e gjuhes shqipe

Liberian

LIBERON

LIBER DASHURIJE

libert

libon

nuk ja di kuptimin

Liboni

Liburn

emer vendi ilir

ligjeron

LILION

lilo

liman

Limi

i fortė bujar dhe besnikė

limon

emer frute

LIND-i

nga fjalė tė shqipes

LINDAR

I KOMNBINUAR PREJ EMRIT ARLIND :)

Lindgezim

lindi

lindion

LINDON

Lindrit

Linor

LION

EMER I NJE VENDI

Lionel

LIRAK-u

nga njė fjalė e shqipes

Lirian

nuk e di

Liridon

emer nga kosova

Lirik

nga fjalė e shqipes

LIRIM-i

fjalė e shqipes

Lirit

i vjeter ilir

liron

lis - i

emri i principates ilire te dardanis

Lis-i

pa koment

lisjan

i mir

llokum

Loart

lordiana - lo , arben - ar , tringa - t

loen

emer i shkronjave te bashkangjitura-lola nena e babi enis

loli

Longar

nga nje fjal shqipe

Loni

Lonik

Emer shqip

LORAN-i

nga njė emėr njeriu, ilir

lorean

loren

Lorent

lorentin

Lorian

Lorient

emer i ri

LORIK-u

nga njė emėr njeriu, ilir

Lorin

shqip

Loris

lorjan

emer shum i bukur dhe i ri

lortrim

me pelqen se si trim

loti

fjal shqipe

lotrim

loti i shqiptares

LUAN-i

fjalė e shqipes

LUAR

Luard

Luftar-i

Fjale shqipe

Luis

LUL-i

nga njė fjalė e shqipes

Lulian

nga fjalé Lule

Lulmir

nga fjalė e shqipes

lulmoll

shqip

LULZIM-i

fjalė e shqipes

lum

shqiptar

LUMBARDH

EMER ILIR

lumi

emer shqiptar

lundrim

tregon lundrimin ne det hehe

LUNOR

Lypoten

emer i njė maje tė lartė nė Kosovė

© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de