Takimet dhe komunikimet tona n Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Krkoj shoqeri t re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, djem (H)

Shtoj nj emer
Shtypni mbi shkronjen pr t gjetur emrat q fillojne me t
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  DJEMT  Origjina / Kuptimi

Habil

habis

Hadis

Hajdar

Hajredin

Hajriz

Hajzer

Haki

HARIS

ESHT EMER I KURANIT MUSLIMAN

HARTIM

KOSOVA

Hasan

Hedon

emr i vjetr

Hektor

emer i artisteve

Hekur

HEKURAN-i

nga nj fjal e shqipes

Helidon

Henrik

hermond

Herolind

emer shqip

Hetem

hevzi

emer i mrekullueshem

Hysni

emeri i vjeter

hyzmetar

emer diqka si super

Copyright 2002 - 2015 www.takime.de