Takimet dhe komunikimet tona n Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Krkoj shoqeri t re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaPer te dashurit e juaj te vegjel gjeni tek ne 3400 emra shqip (shqiptar e ilir)

Emra Femijesh, djem (E)

Shtoj nj emer
Shtypni mbi shkronjen pr t gjetur emrat q fillojne me t
Vajzat:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Djemt:    A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra  DJEMT  Origjina / Kuptimi

Edeni

kopshti i zotit

edenis

emer nis qe do te thot lis

Edi

internacional

EDIN-i

nga nj fjal e shqipes

Edion

Edis

Edison

Edit

Nje bure bujar Kosovar

EDLIR-i

nga fjal t shqipes

Edmir

Edmon

Edmond

Ednard

ednit

Edomnd

sepse i dashuri im eka kit emer

EDON-i

nga nj fjal e shqipes

EDONIS

INTERNACIONAL

edonit

nuk e di valla veq emer i bukur asht

EDRIN-i

nga nj emr vendi

Edrit

Eduan

EDUARD-I

emer i bukur shqiptar

Eduart

shqip ai qe don artin e duan te gjitha

Edvin

Egli

Vjen nga italishtja

EGZON-i

nga nj fjal e shqipes

ejup

EKLOAN-i

nga nj emr vendi, ilir

ELBAN-i

nga nj emr vendi

ELBASAN-i

nga nj emr vendi

Eldi

Eldian

eldin

si emri eldi

eldini

si eldi palihdje

Eldion

eldon

eldorado

brazil

Eleonit

nga nj emer njeriu, Ilir

ELIDON

ELION-i

nga nj emr njeriu, ilir

elior

ELIOT

ELIRD-i

nga nj emr njeriu, ilir

Elis

Elison

eljon

Elkuran

emer kuranor

Elmedin

elmond

ELON

Elsadat

esht i shkruar ne der te qabes

ELSON

eltion

emri me i bukur qe kam degjuar ndonjeher

ELTON

elvi

Elvin

Elvis

Emil

Emin

emer musulman

Emir

Emiran

emirjan

i bukur

EMIRJON-i

nga nj fjal e shqipes

Emrash

Emer i vjetr Ilir

Endi

Emer amerikano/shqiptar

Endion

endis

endri

e ka djali im

Endrik

nuk di

ENDRIT-i

nga nj fjal e shqipes

Eneo

Enes

ENEVER

EMER ILASHT-DMTH SHKELQIM

Engjelin

emer kosovar

Engjell

emer i vjeter shqipe

Engjull

eni

enian

nga nje emer njeriu ilir

enid

Enis

ENKEL-I

nga nj emr njeriu, ilir

ENKELJED-i

nga nj emr njeriu, ilir

eno

I huaj

ENORJON

enrik

Enris

ENSAR

emer i vjeter

ENTEL-i

nga nj emr njeriu, ilir

Enton

entor

emer i nje njeriu ilir

ERAG-u

nga fjal t shqipes

ERAGIM-i

nga fjal t shqipes

ERALD

SE DI VALLA

ERAND-i

nga fjal t shqipes

erandi

ERBARDH-i

nga fjal t shqipes

ERBLIN-i

nga fjal t shqipes

erdek

det ne turqi

ERDET-i

nga fjal t shqipes

Erdi

emer ne kuran

Erdim

Erdin

Erdiol

ERDIT-i

nga fjal t shqipes

Erdon

ERDONIT

Erduan

er duhani

Erblin

Eregjin-i

Erenik

nga nj emer lumi

Erenis

nga nj fjal e shqipes

Ergin

Ergis

emer i vjeter

ERGON

GREKE(Puntor i mr si dhe kerkon Zilin e vet dhe e bn)

eridon

ylli me i lart ne qiell

ERIJON

RRJEDH NGA????SE DIJA??SORRY

Erik

emer i huaj

erikson

telefon

Erin

emer i moqem

ERIND-i

nga nj emr vendi

Eriom

Era e detit Jon dhe kuptimi tjeter era jone (d.m.th era e prinderve)

Erion

nga nje fjal shqipe

erionit

ERIS-i

emr i mom

erison

erit-i

e.pacolli

ERJON-i

nga fjal t shqipes

ERKAM

emer musliman

ERKAN

ITALJANEROMAKE

ERKAND-i

nga fjal t shqipes

ERLET-i

nga fjal t shqipes

Erlind

ERLIS-i

nga fjal t shqipes

ERMAL-i

nga fjal t shqipes

Ermi

ERMIR-i

nga fjal t shqipes

ernes

emer fetar

Ernest

shkrimtar

Ernis

Erodit

turki

Eroll

emer nga Turqija

ERON

nga nje fjale e shqipes

eroni

eros

ERTOL

Erton

eruan

vallaj loke, spodi spodi

erudit

Ervin

Ervis-i

ERZEN-i

nga nj emer vendi

Esat

nuk ja di kuptimin

Etalon

Etnik

emer ilir

etris

ETRIT-i

nga nj emr njeriu, ilir

Eugen

Sy

EULIN

Euron

emer vetvendosje

Evis

emer internacional

Copyright 2002 - 2015 www.takime.de