Takimet dhe komunikimet tona nė Internet   Dua dhe kerkoj ta takoj nje vajze, femer, djal, burr apo nuse

Kėrkoj shoqeri tė re

Emra shqip per vajza dhe djema

Si na gjeni neve

Sherbimet tona

Foto galeriaTakimet dhe komunikimet tona nė Internet


Shėrbimet tona pėr vizitoret nė Internet Cafe takime

Ne nga Internet Cafe takime nė Prishtinė, ju mirėpresim dhe ju shėrbejmė me kėnaqėsi. Kliko kėtu pėr tė na gjetur neve.

Pėr shėrbimet tona cilėsore dhe mikpritjen bujare mund tė bindeni me vizitėn e juaj.

Pėr tė gjithė dhe pėr ēdo ditė vlenė: 5 minuta janė falas. Kohė e mjaftueshme pėr tė shikuar pėr e-mail, se a keni dikend ne chat etj.
Atmosfera tek ne ėshtė e qetė dhe shoqėruese. Pyetjėt apo problemet e juaja lidhur me e-mail, web, apo internet nė pėrgjithėsi janė tė mirėseardhura. Shėrbimet tona komplete si printim, skenim, telefonim nėpėr internet i gjeni kėtu.
 

Shėrbimet tona nė internet pėr vizitoret anembanė botės

Profile gjeni prezantimet me foto tė me shumė se 3000 antarėve tanė. Aty ju mund tė njihni dhe takoni shoqe dhe shokė tė moshave tė ndryshme.

Nė Profile ju mund tė kerkoni leht sipas rretheve tė ndryshme ku jetojnė shqiptaret. Ka shume gjasa qe tė gjeni djem dhe vajza nga rrrethi ku ju jetoni.

 
Pėr voglushen apo voglushin e juaj gjeni tek ne me shumė se 2000 emra shqip.  Nėse njė emer ju pelqen shumė atehere mund ta barteni ate nė listen tonė.
Pėr ēdo gjė, pėrshtypje, pyetje, probleme etj. na shkruani nė

 
Ju qe jeni ne Prishtinė keni mundėsi edhe tė na takoni dhe tė bisedojmė.

Sitemap
© Copyright 2002 - 2015 www.takime.de